ZÁŘÍME NA CESTĚ K VAŠEMU ZDRAVÍ

Program prevence zdraví ve firmě

Jste připraveni transformovat vaši firmu a ovlivnit její úspěch, zdraví zaměstnanců a nalézt rovnováhu spojení práce a života?

Program Firemní Cesta 5 elementů je systém péče o zaměstnance inspirovaný přírodou. Jde o na trhu unikátní projekt řešení problémů dnešního korporátního světa – nespokojený, frustrovaný až vyhořelý zaměstnanec.

Program poskytuje personalistům nástroje, pomocí nichž vytvoří ve své firmě příjemné a inspirující pracovní prostředí. To vede k práci bez únavy, zvýšení efektivity, zabránění přetížení ze stresu a celkově ke zlepšení kvality života zaměstnance. 

Naším záměrem je podporovat a prakticky edukovat zaměstnance v oblasti zdravého životního stylu a aktivní péče o vlastní zdraví. Díky preventivním programům včas eliminovat případná rizika vzniku civilizačních chorob.

Naším cílem je společně vytvářet dlouhodobě zdravé firmy. 

Více o programu zde:  "Firemní Cesta 5 elementů"

 

V případě zájmu o tento inovativní program ve Vaší společnosti nás, prosím, kontaktujte. Rádi Vás s programem a našimi zkušenostmi seznámíme detailněji a taktéž pro Vás zrealizujeme ochutnávku Office-chair jogy a re-Designu pracovního místa zdarma.