ZÁŘÍME NA CESTĚ K VAŠEMU ZDRAVÍ

Ájurvédská detoxikace

 

Panča karma radikálním způsobem odstraňuje toxické látky nejen z fyzického těla, ale také z těla jemnohmotného. Má neuvěřitelný očistný a omlazující účinek na kosti, svaly, nervy, smysly i mysl. Panča karma je tak velmi užitečnou procedurou pro každého, kdo praktikuje jógu, a to nejen pro cvičení ásan, ale také pro pránájámu a meditaci. Lze ji provádět jako součást detoxikačního programu na začátku vyšší úrovně praxe nebo jako pravidelný preventivní prostředek proti ukládání jedů v těle.“

Dr. David Frawley: Jóga a ajurvéda

Cítíte potřebu vypnout, relaxovat nebo navodit rovnováhu ve Vašem těle i životě? Chcete v rámci své prevence zbavit tělo toxinů a omladit organismus až o pět let?

Ve spolupráci s ájurvédským lékařem dr. Rohitem Borkarem z Ayurclinic Goa jsme pro Vás připravili 7 denní ájurvédskou detoxikační kúru panča karma v překrásném tropickém přímořském prostředí indického státu Goa.

Co Vás čeká?

  • 7 denní ájurvédská detoxikační kúra panča karma pod dohledem kvalifikovaného ájurvédského lékaře
  • Jóga zaměřená především na protažení zádových svalů
  • Pránájáma (řížení toku energie dechem), při které se naučíte správně dýchat a používat jednotlivé dechové techniky v běžném životě
  • Relaxace a meditace
  • Koupání v Arabském moři
  • Božský klid

Ubytování: v apartmánech villy Jóia (jednolůžkový pokoj pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení, případně kuchyňka), resort Avalon Inn.

 

Termíny: vždy v březnu a listopadu

Cena pro jednotlivce: 1500 Euro

Cena pro pár: 2500 Euro

 

Cena obsahuje: transfer z/na letiště Goa,12x ubytování v apartmánu villy Jóia – resort Avalon Inn, 12x kontinentální snídani, 7 denní ájurvédskou detoxikační kúru panča karma, 10 lekcí jógy, pránájámy a meditace, služby průvodce.

Cena neobsahuje letenku, víza a cestovní pojištění.

Program realizujeme při minimálním počtu 4 osob.

V případě zájmu o ájurvédskou detoxikační kúru panča karma nás, prosím, kontaktujte.