ZÁŘÍME NA CESTĚ K VAŠEMU ZDRAVÍ

BUĎ MAJÁKEM NADĚJE PRO DRUHÉ A VESMÍR TĚ ZAHRNE SVOU PŘÍZNÍ...

Fotka: BUĎ MAJÁKEM NADĚJE PRO DRUHÉ A VESMÍR TĚ ZAHRNE SVOU PŘÍZNÍ.

Co Vás čeká při prvním setkání s našimi terapeuty celostní medicíny?

Úvodní seznamovací rozhovor pro stanovení diagnózy. Rozpovídejte se a vyprávějte všechno o své bolesti, o vašem pracovním i soukromém prostředí a stresu, jímž trpíte. Zajímají nás vaše aktivity ve volném čase, jaký sport pěstujete, úrazy a prodělaná onemocnění, vaše radosti i smutky.

Ve fyzioterapii se terapeut zaměří na diagnostiku svalové funkce (slabiny a silná místa vašeho pohybového aparátu), doporučí různá posilovací cvičení.

Před masáží s Vámi také probereme možné kontraindikace.

Co pomůže zrovna Vám?

Trpíte-li stresem a únavou potřebujete masáž a relaxační terapii.

Trpíte-li akutními či chronickými bolestmi zad, začněte u fyzioterapeuta či chiropraktika.

Chcete-li probudit svou vlastní léčivou sílu, zkuste vyzkoušet kraniosakrální terapii, autopatii, homeopatii či metodu EFT.

Chcete-li aktivně změnit svůj život, dejte důvěru našim koučům.

Potřebují-li podpořit vaše děti, máme výbornou zkušenost s baby masážemi u těch menších a "Terapii hrou" u těch větších od 3 let. U chronických onemocnění můžee doporučit preparáty Joalis (detoxikace Jonášovou metodou) nebo homeopatické preparáty.

Náš tým

Marie Kolínová - kraniosakrální terapie a masáže (http://kranio-osetreni.cz/)

Radek Moravec - detoxikace, dietetika, autopatie, frekvenční terapie (http://www.krizovatkyzdravi.cz/)

Michaela Borovičková - průvodce těhotenstvím a porodem, těhotenské a baby masáže

Lucie Kolínová - masáže, výživové poradenství, analýza pleti a kosmetické ošetření 

Angel Buna - dechové techniky a vnitřní cviky pro zdraví (https://cviky.7x.cz/)

 

 

 

 

 Řekli o nás


Na kraniosakrální terapii jsem se dostala k paní Marii Kolínové zhruba před vánoci. Měla jsem ukrutné bolesti hlavy a migrény, v nemocnici mi dali kapačku, ať se mi uleví, ale druhý den mi bylo stejně. Nemohla jsem se učit do školy, což pro mě jakožto studentku medicíny bylo hrozné. Paní Kolínová mě opět postavila na nohy. Vlila mi energii do těla a mohla jsem opět fungovat. Proto tuto metodu velmi doporučuji, a konkrétně i pro studenty hlavně před nebo během zkouškového období, kdy dochází energie. Učení pak jde mnohem lépe, protože tělo si odpočine a je schopné jet na 100%.
Anna Klepalová, studentka VŠ
Už dlouho jsme uvažovali o tom, že budeme mít jednou dítě. Jenže pořád to s našimi nabitými kalendáři a antikoncepcí vypadalo spíše jako vzdálený sen. Touha po potomkovi postupně sílila, až převážila. Maruška a Honza nám velmi pomohli se konečně rozhoupat a odvážit se udělat důležité životní rozhodnutí. Díky tomu, že se nám s jejich profesionální pomocí podařilo se uvolnit a energeticky vzájemně sladit, šlo pak všechno celkem přirozeně a samo. Od Marušky jsme dostali krásný obrázek pro štěstí, ke kterému jsme se společně vraceli při rozhovorech o potomkovi. Honza si s námi promluvil a umožnil nám si uvědomit, že není dál na co čekat, ale ani se není třeba nijak moc snažit. Jaké bylo naše upřímné překvapení, když jsme o tři měsíce později zjistili, že čekáme Kubíka. Honza nám od té doby s Maruškou pomohli ještě několikrát. Ženu pár měsíců po porodu hodně bolely záda od neustálého nošení malého kojenečka. Spravila to jedna návštěva u Honzy a Marušky a masáž šíje a zad. Dodnes mi to není jasné, ale ta bolest se Verunce několik měsíců nevrátila, navíc jak se začala cítit o mnoho lépe, mělo to příznivý dopad i na Kubíka i na mě. Podobně oceňuji dobře prováděnou homeopatii, pokud funguje, ačkoliv mechanismu vůbec nerozumím. Takže my můžeme služby Honzy a Marušky upřímně a naprosto doporučit každému dobrému člověku, protože jsou to nejen skvělí lidé s velkým srdcem, ale také zdatní profesionálové ve svém oboru.
Veronika a Petr, Praha
Veľmi pekne Vám ďakujem za podporu a energiu. Stálo to za to. Skúšky som zvládla úspešne.
Lenka, studentka VŠ
Myslím si, že většinu lidí během jejich života dostihne otázka, kdy si řeknou „ … a co dál, chci takhle žít dál?“
Dosavadní život plný stresu ze zaměstnání, strachu o svou rodinu, budoucí život svých dětí a sebe samého, se zákonitě odráží na našem, jak fyzickém, tak psychickém zdraví.
Mezi mé první impulsy pro změnu v životě patří setkání se s Honzou a Marií Kolínovými v jejich Centru zdraví Maják, kde jsem strávil příjemné chvíle nejen povídáním o možnostech, jak změnit svůj přístup k životu, ale i skvělé masáže.
Vždy odcházím s dobrým pocitem a vědomím, že to co dělají, dělají nejlépe, jak dovedou.

Petr, KAM