ZÁŘÍME NA CESTĚ K VAŠEMU ZDRAVÍ

BUĎ MAJÁKEM NADĚJE PRO DRUHÉ A VESMÍR TĚ ZAHRNE SVOU PŘÍZNÍ...

Fotka: BUĎ MAJÁKEM NADĚJE PRO DRUHÉ A VESMÍR TĚ ZAHRNE SVOU PŘÍZNÍ.

Co Vás čeká při prvním setkání s našimi terapeuty celostní medicíny?

Úvodní seznamovací rozhovor pro stanovení diagnózy. Rozpovídejte se a vyprávějte všechno o své bolesti, o vašem pracovním i soukromém prostředí a stresu, jímž trpíte. Zajímají nás vaše aktivity ve volném čase, jaký sport pěstujete, úrazy a prodělaná onemocnění, vaše radosti i smutky.

Ve fyzioterapii se terapeut zaměří na diagnostiku svalové funkce (slabiny a silná místa vašeho pohybového aparátu), doporučí různá posilovací cvičení.

Před masáží s Vámi také probereme možné kontraindikace.

Co pomůže zrovna Vám?

Trpíte-li stresem a únavou potřebujete masáž a relaxační terapii.

Trpíte-li akutními či chronickými bolestmi zad, začněte u fyzioterapeuta či chiropraktika.

Chcete-li probudit svou vlastní léčivou sílu, zkuste vyzkoušet kraniosakrální terapii, autopatii, homeopatii či metodu EFT.

Chcete-li aktivně změnit svůj život, dejte důvěru našim koučům.

Potřebují-li podpořit vaše děti, máme výbornou zkušenost s baby masážemi u těch menších a "Terapii hrou" u těch větších od 3 let. U chronických onemocnění můžee doporučit preparáty Joalis (detoxikace Jonášovou metodou) nebo homeopatické preparáty.

Náš tým

Marie Kolínová - kraniosakrální terapie a masáže (http://kranio-osetreni.cz/)

Radek Moravec - detoxikace, dietetika, autopatie, frekvenční terapie (http://www.krizovatkyzdravi.cz/)

Michaela Borovičková - průvodce těhotenstvím a porodem, těhotenské a baby masáže

Lucie Kolínová - masáže, výživové poradenství, analýza pleti a kosmetické ošetření 

Angel Buna - dechové techniky a vnitřní cviky pro zdraví (https://cviky.7x.cz/)

 

 

 

 

 Řekli o nás


Nie je masaz ako masaz a nie je centrum zdravi jedno ako druhe. Centrum zdravi Majak je jedinecne a tak sa clovek citi i po jeho navsteve. Individualny pristup zamerany na ciel a riesenie. Ich transformacny coaching je inovativny a je urcite velmi zaujimavou ponukou aj pre managerov a podniky. Vysledky hovoria same za seba.
Lucia Zimmermannová, HR manažerka
Ten, kdo má auto, tak chodí na pravidelné garanční prohlídky, ale děláme to také se svým zdravím? Většina z nás předpokládá, že to, co nám nabízí současný zdravotní systém je dostačující. Já ten pocit nemám. Chybí mi v něm osobní přístup a schopnost řešit věci mimo požadavky zdravotních pojišťoven.
Soňa, Senior HR Manager
Chtěl bych moc poděkovat za výbornou masáž v Majáku, moc se mi ulevilo od bolestí zad a páteře. Osobní a empatický přístup manželů Kolínových je příkladem, jak to má vypadat při poskytování služeb. Doporučuji všem, a to nejen masáže ale i relaxační muzikoterapie všem dalším klientům.
Zdeněk Karpík
Už dlouho jsme uvažovali o tom, že budeme mít jednou dítě. Jenže pořád to s našimi nabitými kalendáři a antikoncepcí vypadalo spíše jako vzdálený sen. Touha po potomkovi postupně sílila, až převážila. Maruška a Honza nám velmi pomohli se konečně rozhoupat a odvážit se udělat důležité životní rozhodnutí. Díky tomu, že se nám s jejich profesionální pomocí podařilo se uvolnit a energeticky vzájemně sladit, šlo pak všechno celkem přirozeně a samo. Od Marušky jsme dostali krásný obrázek pro štěstí, ke kterému jsme se společně vraceli při rozhovorech o potomkovi. Honza si s námi promluvil a umožnil nám si uvědomit, že není dál na co čekat, ale ani se není třeba nijak moc snažit. Jaké bylo naše upřímné překvapení, když jsme o tři měsíce později zjistili, že čekáme Kubíka. Honza nám od té doby s Maruškou pomohli ještě několikrát. Ženu pár měsíců po porodu hodně bolely záda od neustálého nošení malého kojenečka. Spravila to jedna návštěva u Honzy a Marušky a masáž šíje a zad. Dodnes mi to není jasné, ale ta bolest se Verunce několik měsíců nevrátila, navíc jak se začala cítit o mnoho lépe, mělo to příznivý dopad i na Kubíka i na mě. Podobně oceňuji dobře prováděnou homeopatii, pokud funguje, ačkoliv mechanismu vůbec nerozumím. Takže my můžeme služby Honzy a Marušky upřímně a naprosto doporučit každému dobrému člověku, protože jsou to nejen skvělí lidé s velkým srdcem, ale také zdatní profesionálové ve svém oboru.
Veronika a Petr, Praha