ZÁŘÍME NA CESTĚ K VAŠEMU ZDRAVÍ

Dnešní doba vyžaduje neustále vyšší výkony a všechno se točí rychleji. Žijeme mnohonásobně hektičtěji než před několika lety. Postupně za námi přichází stále více manažerů a majitelů firem se symptomy stresu, únavy a celkového vyčerpání. 

Stres nelze zaměňovat za psychické problémy. Kdo jednou zažil stres ví, že postihuje nejen psychiku, ale také tělo. Každá stresová situace, a je jedno, zda-li trvá krátce nebo dlouhodobě, rozhodujícím způsobem ovlivňuje náš metabolismus a naše tělesné pochody.

Naše řešení začíná u prevence.

Co tedy dělat? Předně vsaďte na zkušeného lékaře, který udělá kvalitní kompletní vyšetření a umí interpretovat zjištěné výsledky v souvislostech. Měl by být také schopen doporučit úpravu životního stylu či odbornou léčbu. Každý člověk by měl znát především svůj vlastní metabolický vzorec, který určuje například to, jak rychle jsme schopni odbourat tuk, nebo jak reagujeme na stres.  

Díky spolupráci s prof. MUDr. Karlem Martiníkem DrSc., vedoucím interní ambulance pro metabolická onemocnění Vám můžeme nabídnout kompletní diagnostiku zdravotního stavu pomocí nejmodernějších biochemických, imunologických, RIA, fyziologických metod.

Metabolický vzorec - aneb Váš čas pro generální prohlídku

U každé osoby hledáme individuální metabolický vzorec, dle kterého pak určujeme režimová, případně léčebná opatření.

Z výsledků testování se klient dozví, v jakém stavu se nachází jeho tělo, zda trpí určitou nemocí, případně zda mu nějaké onemocnění hrozí v budoucnosti. Lékař také umí určit, kolik procent zevního prostředí na vás působí, nebo jestli a jak velkou únavou trpíte. K zajímavým informacím bude patřit i to, zda vaše buňky jsou spíš běžci na dlouhou nebo krátkou trať. Dozvíte se také, jak jste na tom s ukládáním tuku do břicha a v jakém stavu je váš lymfatický systém. Už nebudete mít pochybnosti ani o tom, zda jste, lidově řečeno, typ hruška nebo jablko, býložravec či predátor.

Co je přínosem? 

  • zjištění individuálního metabolického vzorce a stavu vaší tělesné schránky
  • porozumění vlastnímu tělu, jeho signálům a potřebám
  • efektivní vyhledávání a odstranění metabolických chyb ve vašem organismu
  • zabránění vzniku nemocí a přetížení ze stresu, vše pod odborným vedením
  • zvýšení kvality a délky života, zabránění vysokému krevnímu tlaku, cukrovce, infarktu a cévní mozkové příhodě
  • získání praktických návodů, jak se naučit lépe pracovat ve stresu, zvládnout individuální metabolický vzorec a využít jej ve prospěch organismu, zvýšit efektivitu práce bez únavy, bez rizik vzniku nemoci
  • dlouhodobé poradenství a pomoc při regeneraci a zvládání náročných situací
  • doporučení vhodných potravin, pohybových aktivit, mentálních postupů a cvičení

Co Vás čeká?

Vstupní anamnéza – zašleme Vám dotazník, kde vyplníte Váš zdravotní stav a nemoci v rodině. Dotazník si vezmete s sebou na testování.

Metabolické a vegetativní testování na klinice v Hradci Králové – testování včetně konzultace trvá 4-5 hodin, počítejte s měřením, vážením, testováním na různých přístrojích, odběry krve.V závěru Vás čeká test fyzické zátěže na kole nebo běžícím pásu.

První výstupní zpráva – výsledky z testování, interpretace a konzultace s Prof. MUDr. Karlem Martiníkem DrSc. přímo na klinice.

Následná péče – v případě potřeby za tři měsíce další návštěva na klinice, kontrola zdravotního stavu a osobní konzultace.

 

Naše řešení, která vás podpoří v udržení životní rovnováhy:

 

Osobní koučink 

Být autentický znamená nejprve poznat sám sebe a pak být sám sebou. Autenticita se odvíjí od našeho nejhlubšího, nejopravdovějšího já. Jak to udělat, abychom poznali sami sebe?

Ptáte se někdy sami sebe: Kde se nacházím? Kam směřuji? Kdo jsem? Čeho chci v životě dosáhnout?

Ke zjištění odpovědí na naše otázky vede několik cest. Důležité je jen se rozhodnout, kterou cestou se vydáte. 

S našimi kouči může být pro vás tato cesta sebepoznání dobrodružná, nádherná, přinášející úlevu i řešení. Můžete vyjít ze dveří své kanceláře a jednoduše změnit svůj život právě teď! 

Energetické masáže 

Tyto masáže udržují organismus v plné síle. Podstatou energetických masáží je obnovovat proudění v energetických drahách ve správném rytmu. Lidské tělo je protkáno dvanácti energetickými drahami, jež spojují různá místa v těle. Stačí, aby např. vlivem stresu došlo ke stažení svalu a tok energie je přerušen. Výsledkem je bolest svalu či orgánu, jež je energetickou drahou spojen s postiženým místem. Díky těmto masážím a celkové harmonizaci těla budete lépe zvládat náročné pracovní situace. Získáte nadhled a příliv životní síly.

HR poradenství

V pracovním životě se můžete dostat i do situací, kdy by vám při rozhodování mohly být nápomocné rady HR profesionála s výbornou znalostí Zákoníku práce. Potřebujete poradit? Stačí nám zavolat a domluvit si schůzku. 

 

K čerpání námi nabízených služeb využijte firemní Benefitní programy